Andrzej Grabowski z BSS Group

Do grona osobistości reprezentowanych przez agencję Filip Mecner Artist Management, która jest częścią BSS Group, dołączył Andrzej Grabowski – aktor filmowy, teatralny, kabaretowy. Firma odpowiada za relacje biznesowe z podmiotami gospodarczymi zainteresowanymi współpracą oraz czuwa nad realizacją kontraktów reklamowych. Umowa została podpisana na wyłączność.

Andrzej Grabowski to znany i lubiany aktor obdarzony wielkim talentem komediowym. Występuje na scenach Teatru im. Słowackiego w Krakowie i Teatru Polonia w Warszawie. Niezapomniane kreacje stworzył w serialach: „Pitbull” i „Odwróceni” oraz w  filmach: „Superprodukcja”, „Zróbmy sobie wnuka”, „Świadek koronny”, „Mała Moskwa”. Ogromną popularność zyskał dzięki roli Ferdynanda w sitcomie „Świat według Kiepskich”. Użyczył również swojego głosu w filmach animowanych, m.in. w produkcjach: „Mój brat niedźwiedź”, „Kurczak Mały”, „Toy Story 3” i „Merida waleczna”. Nie wszyscy wiedzą, że Andrzej Grabowski również świetnie śpiewa. W listopadzie 2010 wydał płytę „Mam prawo…czasami…banalnie”, natomiast w czerwcu 2013 ukazał się jego kolejny album „Cudne jest nudne”. Regularnie występuje również na scenie kabaretowej. Od 2014 roku jest jurorem w „Tańcu z Gwiazdami”, co jest dla niego zupełnie nowym wyzwaniem.

To wielkie wyróżnienie, że aktor takiego formatu i z takim dorobkiem wybrał naszą agencję i dołączył do grona gwiazd, które reprezentujemy” – powiedział Filip Mecner, założyciel Filip Mecner Artist Management. „Jesteśmy dumni, że odpowiadamy za relacje ze środowiskiem biznesowym tak utalentowanej gwiazdy. Doświadczenie i zróżnicowane kreacje aktorskie to niewątpliwe atuty Andrzeja Grabowskiego. To cechy, które wpływają na duży potencjał marketingowy i reklamowy aktora” –  dodał Damian Raciniewski, współwłaściciel firmy.